Willa Malta

willa_malta1

W nowo powstałym obiekcie Willa Malta dostarczyliśmy telewizory, stację czołową telewizji, oprogramowanie recepcyjne, nagłośnienie ogólne. Wykonaliśmy okablowanie strukturalne i instalację dostępu do internetu bezprzewodowego.

Villa Malta jest obiektem zaledwie 500 metrów od Jeziora Maltańskiego. Znajduje się tutaj łącznie 17 pokoi, w tym 5 apartamentów i 4 pokoje typu Superior. Goście mogą skorzystać bezpłatnie z bezprzewodowego internetu oraz monitorowanego parkingu.

Dla aktywnych gości jest możliwość zorganizowania rowerów, które sprawdzą się do przejażdżki po okolicy. Do Starego Miasta jest jedyne 2,5 kilometra, a do Nowego Zoo czy Term Maltańskich, niecały kilometr.

Wszystkie nowocześnie urządzone pokoje są klimatyzowane. W pokojach znajduje się biurko do pracy, telefon, telewizor oraz łazienka z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Goście mogą także skorzystać z zestawu do prasowania.

Jest to obiekt zarówno dla gości hotelowych, jak i rodzin z dziećmi, czy osób chcących aktywnie spędzić czas w Poznaniu.

O Willi Malta (źródło: oficjalna strona obiektu, 14-07-2013).